Sararan kılıfı beyazlatma hilesini denedik!

29 İzlenme
Published
ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, neredeyse akıllı telefon kullanan herkesin ortak bir sorusu olan sararan kılıf nasıl temizlenir sorusunun cevabını denedik. Kola ve karbonat ile sararan kılıfın normale dönebileceği efsanesinin sonucu bu videoda.

https://shiftdelete.net/telefon-kilifi-beyazlatma-hilesini-denedik

Uzun zamandır konuşulan hileyi sizler için denedik!

Akıllı telefonların fiyatları günden güne giderek artarken, bu telefonları daha iyi korur hale geldik. Akıllı telefonlar için taktığımız kılıflar arasında en favorilerimiz ise şeffaf kılıflar oldu. Bu kılıflar telefonlarımızın tasarımsal özelliklerini ortaya koyarken, aynı zamanda diğer kılıflara göre daha uygun fiyatlı olabiliyorlar. Ancak şeffaf kılıfların bir sıkıntısı var ki çoğu kişinin başına kılıfı kullanmaya başladıktan 2-3 ay içerisinde geliyor. Şeffaf kılıfların sararması oldukça hızlı gerçekleşirken, bu videomuzda bir umutla bu sararan kılıfları nasıl eski haline getirebileceğimizi denedik. Kola ve karbonat ile yaptığımız bu ilginç yöntemin sonucunu YouTube kanalımızdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

YouTube videomuzu izledikten sonra kanalımıza abone olmayı ve yeni gelecek videolar için bildirim çanına basmayı unutmayın. İyi seyirler!Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
Teknoloji
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar