Netflix'in en pahalı dizisinin oyuncularıyla konuştuk!

0 İzlenme
Published
Uzun yıllar önce DC çizgi roman evreninde hayatımıza giren Sandman, Netflix'in en pahalı orijinal yapımı olarak sinemaya uyarlandı. Platformda 5 Ağustos'ta vizyona giren diziyi ise herkesten önce izleme ve oyuncuları ile röportaj yapma şansı bulduk.

Efsane röportaj! Sandman oyuncuları ile konuştuk

Sandman, Rüya Lordu Morpheus'un başından geçen talihsiz olayları konu alıyor. İnsanlar tarafından uzun süreliğine hapsedilişi ve yokluğunda ortaya çıkan sorunlar ile yine insanların yardımı ile mücadele edişini yakından görüyoruz.

Netflix'in 165 milyon dolar bütçe ayırarak ilk anlaşmasını 2019 yılında imzaladığı dizinin çekimleri 2020 yılındın ekim ayında başlamış olsa da pandeminin araya girmesi nedeniyle 2021 yılının yaz aylarına kadar sürdü.

Daha sonra efekt çalışmaları ve düzenlemeler için de uzun bir vakit ayırıldı. Fakat 5 Ağustos itibariyle seyirci ile buluşarak çıktığı ilk gün itibariyle tüm dünyada platformun en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Türkiye'de de büyük bir ilgi görerek Top10 listelerinde yine ilk sıraya yerleştiğini belirtelim.

Oyuncu kadrosunda ise Tom Sturridge (Dream/ Morpheus), Gwendoline Christie (Lucifer), Jenna Coleman (Johanna Constantine), Vivienne Acheampong (Lucienne), Boyd Holbrook, Charles Dance, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Kirby Howell-Baptiste (Death) , Joely Richardson, David Thewlis, Stephen Fry, Patton Oswalt, Mason Alexander Park (Desire), Donna Preston (Despair), Razane Jammal, Niamh Walsh, Vanesu Samunyai ve Sandra James-Young bulunuyor.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://bit.ly/SDNKatil

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: https://bit.ly/SDNDiscordYouTube

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
SDN Forum ►► https://bit.ly/2AQ2DR7

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
Teknoloji
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar