Temel Astroloji Eğitimi Başlıyor

0 İzlenme
Published
1 Şubat 2023 _ 2023/1
Temel Astroloji Eğitimlerine Bekliyoruz
Astrolojinin en iyi armağanlarından biri, bize değişen dinamiklerin uzun vadeli döngülerine bir pencere açmamızı sağlamaktır. Astroloji, daha derin bir anlayış için geçmişi gözden geçirmemizi ve bugünün geleceğini sonsuza dek etkileyecek en doğru seçimleri yapmamızı sağlar.

Geleceğe odaklanmak istiyorsak, kendimizi gelecek enerjisiyle hazırlayabilir ve hizalayabiliriz. Hayat her zaman kontrolümüz dışındaki olayları sunsa da, zamanların enerjisinin kalitesini bilmek, daha derin bir anlayış ve kabul bulmamıza yardımcı olabilir ve bu da eylemlerimizi olumlu şekilde etkiler.
Astroloji Egitimlerimize bekliyoruz
2023'de büyümenin, değişmenin ve yenilenmenin destansı döngülerini keşfederken bana katılın. https://www.ilknurazizoglu.com/Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCb0PAkKrh_RUjgum1_dUnJQ/join
Herkese Merhabalar
"KATIL" butonu sayesinde her ay bütçenizden ayıracağınız küçük bir tutarla tüm astroloji eğitimlerimize katılabilirsiniz. Her hafta 10 yeni video.
►Doğum Haritanız ve 2023-2024 Öngörülerinizi almak için bana ulaşabilirsiniz.
►Rektifikasyon çalışması ile doğum saatinizin ve Yükselen Burcunuzun tespiti için bana aşağıdaki iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.
►W H A T S A P P - 0541 942 66 10
►I N S T A G R A M - https://www.instagram.com/ilknurazizoglu_astrology
►T W I T T E R - https://twitter.com/AzizogluIlknur
►E - P O S T A - [email protected]
#Astroloji #shorts #aylıkburçlar #türkçevideo #türkeburçlar
Kategori
Genel
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar