Ailem Çok Zengin Ama Ben Sefalet Çekiyorum

73 İzlenme
Published
★ HİKAYENİZİN CANLANDIRILMASINI İSTİYOR MUSUNUZ? [email protected] ADRESİNE GÖNDERİN.

PROFESYONEL BİR OYUNCU TARAFINDAN SESLENDİRİLECEK VE BİR ÇİZGİ FİLM ÇİZERİ VİDEOSUNU OLUŞTURACAK!

★ GERÇEK HİKAYELER Kanalına abone olun https://bit.ly/335fJCZ

Merhaba. Ben Alex ve arkadaşlarımın hepsi bu hikâyeyi herkesle paylaşmam gerektiğini söyledi. Bir süredir bunu düşünüyordum ve işte şimdi buradayım. Hadi başlayalım.

Annem ve babam çok zengin. Bunu böbürlenmek için falan söylemiyorum, yani bu zengin bir çocuğun hikayesi değil. Hatta daha fazlası var, ben hiç de zengin bir çocuk sayılmam.

Ailem deli gibi zengin olsa da ben aslında bayağı fakirim. Anne ve babamın malikanesinin yanındaki az mobilyası olan küçük bir misafir evinde yaşıyorum.

Her şey annem ve babamın meşhur partilerinden birinde başladı. Her hafta evlerinde ya bir parti ya da “davet” veya onlar her ne diyorsa artık, öyle bir etkinlik olur. Böyle şeyleri seviyorlar ve o geceleri, çok çalışarak kazandıklarını söylüyorlar. Böyle olaylara neredeyse hiç davet edilmediğimi söylememe gerek yok herhalde.

Annem ve babam kızları olan bir çiftle arkadaşlar. Kızın adı Cecilia, 16 yaşında ve onu bir iki kez etrafta gördüm.

Bir defasında annemle babamın partisine gelmişti ve onunla konuşmaya başladım. Her şey yolunda gidiyordu. Ta ki babam ortaya çıkana kadar.

Beni görünce her zamankinden daha çok delirdi. Orada olmamam gerektiğini söyleyerek bana bağırdı. Çoktan yatmış olmalıymışım. Öyle utanç vericiydi ki sahiden canım acıdı.
O gece içimde bir şeyler koptu. Muhtemelen bu sonuca uzun süre önce varmalıydım. Artık böyle devam edemezdim. Bir şey yapmak lazımdı. Kısa zamanda fark ettim ki, her şeyden çok ihtiyacım olan şey paraydı.


Daha fazla video için burayı ziyaret edin:

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf

Müzik: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com
#gerçekhikayeler
Kategori
Çocuk
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar