CHP SÖZCÜSÜ FAİK ÖZTRAK, AHMET TÜRK'TEN FIRÇAYI YİYİNCE BÖYLE ‘R’ YAPTI

0 İzlenme
Published
HDP'li Ahmet Türk "Polise tokat atılmaz”diyen CHP sözcüsü Faik Öztrak’a tepki gösterince, Öztrak'tan geri adım geldi! Öztrak, "Orada milletvekiline karşı provokasyon varsa o da kabul edilemez" dedi.

HDP'li Saliha Aydeniz'in İstanbul'da polise tokat atmasının ardından "Polise tokat atılamaz" diyerek tepki gösteren CHP Sözcüsü Faik Öztrak, HDP'li Ahmet Türk'ün "O sözler güvensizliğe neden oldu” çıkışından sonra geri adım attı.

Faik Öztrak önce HDP'li Saliha Aydeniz'e tepki göstererek, "Milletvekili ya da herhangi biri… Kimsenin polisimize yumruk atması kabul edilemez." dedi. HDP'li Ahmet Türk dün çıkıp, polis tokatlayan HDP'li Saliha Aydeniz hakkında CHP'den gelen açıklamaları eleştirip, "CHP sözcüsünün yaptığı açıklama halk arasında çok tartışıldı ve bir güvensizliğe neden oldu” dedi.

Milletvekiline karşı bir provakasyon varsa..
Ahmet Türk'ün çıkışının ardından Faik Öztrak, Salihe Aydeniz'e ilişkin bir soruyu yanıtlayan Öztrak,"Tabii olayın öncesini bilmiyoruz, orada yoktuk. Orada milletvekiline karşı provokasyon varsa o da kabul edilemez ama tekrarlıyoruz." dedi. Öztrak, Aydeniz'in dokunulmazlığının kaldırılması konusunda bir grup kararı almayacaklarını duyurdu.

#chp #hdp #faiköztrak #ahmettürk

ABONE OL: https://bit.ly/2SSb3fL

Hadi Özışık ve Süleyman Özışık'ın birlikte kuruluşunu yaptığı İnternethaber, 5 Mayıs 2000 yılında kuruldu. İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde gazeteoku, cevaplatv, internetspor, memurhaber, internetistanbul, elmaelma, gazeteciler, siteleri yer almaktadır.Hadi Özışık'ın Youtube Kanalı:
https://bit.ly/2GoEukA

Köşe yazarları Sesli Makale:
https://bit.ly/2OdTurZ


???? Bizi Takip Edin!

tr.pinterest.com/internethabercom
facebook.com/internethaber
instagram.com/wwwinternethabercom
https://twitter.com/internethaber
Kategori
Sokağın Sesi
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar