CHP'li Veli Ağbaba AKP 'lileri Zora Sokacak Videoyu İzletti!

35 İzlenme
Published
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba , dün CHP Malatya İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan CHP'li Veli Ağbaba , CHP'nin siyasi ayağın ortaya çıkarılması için Meclis'te verdiği önergeye karşı Cumhur İttifakı temsilcileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başbaşkanı Devlet Bahçeli 'nin açıklamalarına yanıt verdi. Ağbaba , "Bahçeli, siyasi ayağı arıyorsa ittifak ortağına bakarak rahatlıkla görebilir. Orada çok sayıda siyasi ayak var" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ın "Ak Parti'de, MHP'de bu tür adamlar mı var? Hadi ispatlayın" sözlerine cevap veren Ağbaba, "İspatlayacağım. Size siyasi ayağın fotoğraflarını göstereceğim" diyerek Erdoğan , AKP'li üst düzey yöneticiler ve milletvekillerinin Fethullah Gülen ile çektirdiği fotoğrafları tek tek gösterdi.

Ağbaba konuşmasını şöyle sürdürdü:

Bu beyefendiler hanımefendiler kim? Birisi Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki. Buradakiler AKP Genel Başkan Yardımcıları. Şu fotoğraftakiler AKP Grup Başkanvekilleri. Fetullah Gülen’in yanında hazır olda duranlara bakın; adeta AKP’nin MYK’sı neredeyse tam takım orada. 23. Ve 24. Dönem AKP Adana Milletvekili Fatoş Gürkan orada. 23. Ve 24 dönem AKP Trabzon Milletvekili Safiye Seğmenoğlu orada. Tokat Miletvekili Dilek Yüksel orada. AKP Giresun Milletvekili Adem Tatlı, AKP Siirt Milletvekili Osman Ören, AKP Kayseri Milletvekili Osman Ören orada. 25. Ve 26. Dönem AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz orada. Üstelik İlknur İnceöz normalde başı açık olmasına rağmen Fetullah Gülen’in yanında türban takmış, Fetullah Gülen bunların şeyhi heralde! Kutsal mekân mı burası da başını bağlıyorsun? Bunların hepsi de AKP’li. Erdoğan bizde ne işi var diyor; ben de diyorum ki al bu fotoğraflara bak.


ERDOĞAN'A ÇAĞRI YAPTI

Erdoğan’a çağrıda bulunan Ağbaba; "Hodri meydan, gel araştıralım. Kim abi, kim abla hepsini çıkartalım. Boyacıda abi var, ayakkabıcıda abla var, bozacıda, simitçide var, popçuda, topçuda, baklavacıda, börekçide var; nerede yok? Siyasette. Gelin hangi siyasilerin ilişkisi var araştıralım. Kimin ilişkisi varsa çıksın ortaya"

Veli Ağbaba , değerlendirmelerinin ardından hazırlamış olduğu bir videoyu da basın toplantısına katılanlara izletti. Videonun sonunda çağrısını tekrarlayan Ağbaba, “Bu tartışma, içi boş bir tartışmadır. Hodri meydan diyoruz, gelin araştıralım” şeklinde konuştu.

BAĞIMSIZ YAYINLARIMIZIN DEVAMLILIĞI İÇİN BİZİ DESTEKLEYİN
????
https://www.youtube.com/channel/UCYsOOzJ6OfvcdVqJlJKf-Aw/join

#VeliAğbaba #RecepTayyipErdoğan #DevletBahçeli #AKP #MHP #CHP #FethullahGülen #FetullahGülen #MehmetÖzhaseki #SafiyeSeğmenoğlu #DilekYüksel #AdemTatlı #OsmanÖren #İlknurİnceöz #cemaat #SiyasiAyak #tarikat #cemaatler #Meclis #TBMM #siyaset #politika #polemik #gündem #haberler #FatoşGürkan
Kategori
Genel
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar