Eski Sevgilimle Arkadaş Olmak Kötü Bir Fikirdi

75 İzlenme
Published
★ HİKAYENİZİN CANLANDIRILMASINI İSTİYOR MUSUNUZ? [email protected] ADRESİNE GÖNDERİN.

PROFESYONEL BİR OYUNCU TARAFINDAN SESLENDİRİLECEK VE BİR ÇİZGİ FİLM ÇİZERİ VİDEOSUNU OLUŞTURACAK!

★ GERÇEK HİKAYELER Kanalına abone olun https://bit.ly/335fJCZ

Merhaba! Adım Katie! İlk aşkın özel ve unutulmaz olduğunu biliyorsunuzdur. Ama her zaman olduğu gibi, bunun da kimsenin pek bahsetmediği bir dezavantajı var. Mantıken, birçok durumda ilk aşkınız, aynı zamanda ilk eski sevgiliniz oluyor. Eski sevgili de unutulmazdır, ama bu durumun sebepleri biraz farklıdır. Benim hikâyem de işte bu noktada başlıyor.

Hayatımda, ilk kez 14 yaşımdayken âşık oldum ve genelde olduğu gibi, ben de bunun sonsuza kadar süreceğinden emindim. İlk erkek arkadaşım 15 yaşındaydı; yeni komşumuzun oğlu Ed… Benimkisi ilk görüşte aşktı. Aslında ben pek romantik biri sayılmam. Yani, böylesine güçlü duygular beslemek benim için bir ilkti. Şansıma o da benden hoşlandı ve çok geçmeden bir çift olduk. Hikâyemiz birkaç yıl boyunca devam etti. Böylesine uzun bir sürecin ardından, insanlar genellikle birbirleri hakkındaki her şeyi bilirler ve bir aile kadar yakın olurlar. Fakat bir noktada Ed, ilişkimiz hakkında benimle konuşmak istedi.

İçim burkuldu. O tuhaf anı bilirsiniz. Ed, ilişkimizin şimdiye kadar iyi gittiğini, fakat artık aramızdaki elektriğin kaybolduğunu ve yollarımızı ayırmanın daha iyi olacağını söyledi. Kalbim kırılmıştı, ama elimden ne gelirdi ki? Kabul etmek zorunda kaldım. Ne de olsa fikrini değiştirmesi için ona yalvaramazdım. Uzun ve güzel bir ilişkimizin olduğunu ve birbirimizi kaybetmenin kötü olacağını söyledi. Biz de en iyi arkadaşlar olmaya karar verdik. Herkesin bildiği gibi, eski sevgiliyle arkadaş kalınmaz, ama tabi herkes kendi durumunun farklı olacağını düşünür. Tabi tabi, neyse… Karar alınmıştı, hayat devam ediyordu ve kimse birbirine dargın değildi. Hatta çok geçmeden Tim adında yeni bir erkek arkadaşım oldu ve kendimle gurur duyuyordum. Ayrıca Ed gibi harika bir arkadaşım vardı ve bana değerli birçok tavsiye ve psikolojik destek verebilirdi.

İkimiz de bu durumun yürüdüğünü düşünüyorduk. Yeni erkek arkadaşımla ne zaman bir yanlış anlaşılma veya sorun yaşasak, hemen Ed’i arayıp en ince detayına kadar anlatıyordum. Her zaman beni dinlemeye hazırdı. Yeni ilişkim birkaç ay harika gitti, ama sonra tuhaf bir şey fark ettim. Öncelikle, kendimi Ed’leyken, Tim’le olduğundan çok daha rahat hissediyordum. Çünkü Tim beni bazen anlamıyordu ve bazen de çok sinirlendiriyordu. Onu seviyordum, Ed’i değil. Ama Ed her sorunumda yanımda oluyordu. Diğer bir konuysa, Ed gittikçe kıskançlaşmaya başlamıştı ve bunu fark etmemek imkânsızdı.

Tim hakkında konuşurken sürekli iğneleyici ifadeler kullanıyordu. Başlarda komikti ama sonra bundan rahatsız olmaya başladım. Ed’e, bundan hoşlanmadığımı söyledim ve bana "Hadi ama, sadece eğleniyorum. Şaka canım." diye bir cevap verdi. Ama bu tür şakalar hoşuma gitmiyordu ve bunu, Ed’e açıkça belirttim. O da özür diledi ve konunun kapandığını düşündüm. Ama o günden sonra Ed biraz tuhaf davranmaya başladı. Sanki beni geri kazanmaya çalışıyor gibiydi. Geç saatlerde beni arayıp uzun, duygusal konuşmalar yapıyordu. Nereye gitsem sürekli yanımda olmak istiyordu. Bir noktada beni takip ettiğinden şüphelendim ve karşısına geçip, arkadaşlığımızın bir araya ihtiyacı olduğunu söyledim. Sonuçta ayrılan oydu, ben değil. Kararı kendisi vermişti ve tutarlı olmalıydı! Ed alınmış ve hayal kırıklığına uğramış görünüyordu, ama kendini haklı çıkarmaya çalışmadı. Sadece "Peki..." dedi.

Başta rahatladım. Ama günler geçtikçe suçluluk hissetmeye başladım. Böylesine iyi birine bu şekilde davranmak yanlıştı! Kesinlikle aşırı tepki gösteriyordum! Hem, Ed’i çok özlüyordum. Kimse beni onun anladığı gibi anlamıyordu. Ne zaman aklıma gelse, onu elinde telefon, bir başına, benden gelecek aramayı beklerken düşünüyordum. Ve meşhur konuşmadan yaklaşık bir ay sonra, sürpriz bir komşu ziyareti yapıp işleri düzeltmeye karar verdim. Ama evine geldiğimde, Ed’i başka bir kızla dışarı çıkarken gördüm. El ele, gülerek falan işte… Ben de onları rahatsız etmemeye karar verdim. Ama içim içimi yiyordu. Beni düşünüp üzülmesi gerekmiyor muydu? Eskisini atlatamamışken ne cüretle yeni bir ilişkiye başlardı?!

Daha fazla video için burayı ziyaret edin:

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf

Müzik: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com
#gerçekhikayeler
Kategori
Çocuk
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar