CHP'NİN ÇİFTÇİ BULUŞMASINDA KÜRSÜYE ÇIKMIŞLARDI YOKLUK DEĞİL VARLIK İÇİNDE ÇIKTILAR

0 İzlenme
Published
İZMİR'de Kılıçdaroğlu'nun olduğu programda zor durumda olduklarını söyleyen kadın çiftçilerle ilgili şok açıklamalar geldi. Çiftçilerden Kader Başaran'ın CHP Beydağ İlçe Başkanı'nın eşiyle amca çocukları olduğu ortaya çıkarken, yazlığından lüks aracına, iş yerinden bahçelerine kadar varlık içinde olduğu, oğlunun geçen hafta 4 bin TL bedelle K9 kurt köpeği cinsi köpeği satın aldığı iddia edildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir Ödemiş programında, kürsüye çıkan çiftçi kadınlar Meliha Yılmaz, Fatma Doğan ve Kader Başaran'ın "geçinemiyoruz" iddaları gündemdeki yerini koruyor.

Kader Başaran "Her ay 5 inek satmak zorunda kaldığını ve tarlasının yarısını ekemediği söyledi. Meliha Yılmaz da “Artık zarar etmiyoruz ki. Çünkü battık. Batan hayvancılık zarar eder mi? Artık zarar yok” diye konuştu.

Bakanlıktan "destek yapıldı" açıklaması
Tarım ve Orman Bakanlığı, toplantıda konuşan üç çiftçiye yapılan yardımları sosyal medya hesabından açıkladı.

Kılıçdaroğlu Tarım Bakanlığı'na baskın sinyali verdi
Bakanlığın açıklamasına öfkelenen Kılıçdaroğlu, Twitter'dan açıklama yaparak, "Çiftçinin tokadını yiyeceksiniz! En kısa zamanda görüşmek üzere Tarım Bakanlığı, hazırlığınızı yapın…" dedi ve baskın sinyali verdi.

Çiftçilerle ilgili çarpıcı açıklama bugün AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen'den geldi. Şen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ödemiş ilçesinde gerçekleştirdiği program hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Fatma Doğan’ın yanlış bilgiler verdiğini öne süren Şen, kürsüde konuşma yapan başka bir kadın çiftçi olan Kader Başaran’ın da, yazlığından lüks aracına, iş yerinden bahçelerine kadar varlık içinde olduğunu aktardı.

Kayıtlı 25 adet sığırı bulunuyor
AK Partili Muhammet Şen, Kılıçdaroğlu’nun İzmir Ödemiş programında kürsüye çıkartıp, her ay 5 inek satmak zorunda kaldığını ve tarlasının yarısını ekemediği söyleyen Fatma Doğan’ın yanlış bilgiler verdiğini dile getirdi.

Şen, sosyal medyada yaptığı açıklamada, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fatma teyzemi çıkarıp konuşturdu. Fatma teyzenin Kiraz Şemsiler köyünde ikamet ettiğini biliyoruz. CHP yalan beyanlarla, sahte figüranlarla algı yönetimine devam ediyor. Bugün, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaret ettiği Ödemiş’te konuşan ve hayvancılık yapan Fatma Doğan, her ay 5 inek satmak zorunda kaldığını ve zor durumda olduğunu iddia etmişse de işte resmi belgelerdeki gerçekleri kamuoyuyla paylaşıyoruz. Bu şahsın 17 Haziran 2022 tarihi itibariyle işletmesinde kayıtlı 25 adet sığırının bulunduğu ve 17 Haziran 2021 tarihinden itibaren işletmesindeki hayvan sayısını arttırdığı; ayrıca üzerine kayıtlı arazisi olduğu görülmektedir. Son bir yılda 7 adet çiftliğine hayvan almış ve son bir yıl içinde 6 hayvan doğumu olmuş. Fatma teyzem her ay 5 hayvan satıp diğer hayvanlarına baktığını söylüyor.

10 dönümünü ekmediğini söyledi 4 dönüm tarlası çıktı
Hayvan sayısını 20’den 25’e çıkardığı, hayvanlarının 40 tane olmadığı görülmektedir. Son bir yılda 20 dönümün 10 dönümünü ekemediğini söyleyen Fatma teyzemin tarlasının 4 dönüm olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Fatma teyzemi, Kiraz CHP İlçe Başkanının getirdiğini ve CHP üyesi olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Milletimizi yalanla yanlışla kandırıp, algı yönetimi yapmaya çalışan CHP zihniyetinin oyunlarına hiç şüphesiz milletimiz düşmeyecektir" sözlerine yer verdi.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, bir başka konuşmacı olan Kader Başaran ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

"Lüks bir jeep aracı, yaylada yazlığı, kestaneliği, 1 traktörü, 1 adet kamyoneti"
Şen yine sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "CHP’nin Yalanları filminden ikinci bölüm; yine halkın içinden alelade bir vatandaş gibi çıkardıkları Kader hanımın, aslında CHP Beydağ İlçe Başkanı'nın eşiyle amca çocukları olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Yokluk içinde yaşadığını söyleyen Kader hanımın kendisine ya da ailesine ait lüks bir jeep aracı, yaylada yazlığı, kestaneliği, 1 traktörü, 1 adet kamyoneti, arazi ve bahçeleri, sanayide kereste dükkanı, 1 adet motosikleti, bir sürü hayvanı olduğu hatta oğlunun geçen hafta 4 bin TL bedelle K9 kurt köpeği cinsi köpeği satın aldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Milletimizin gözünün içine baka baka bir kadına yalan söylettirmekten dahi çekinmemektedirler. CHP ne kadar algı yaparsa yapsın gerçekler er geç ortaya çıkmaktadır. Hiç şüphesiz milletimiz CHP’nin oyunlarına gelmeyecektir" dedi.

#chp #kemalkılıçdaroğlu #akparti #çiftçi

ABONE OL: https://bit.ly/2SSb3fL

Hadi Özışık ve Süleyman Özışık'ın birlikte kuruluşunu yaptığı İnternethaber, 5 Mayıs 2000 yılında kuruldu. İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde gazeteoku, cevaplatv, internetspor, memurhaber, internetistanbul, elmaelma, gazeteciler, siteleri yer almaktadır.Hadi Özışık'ın Youtube Kanalı:
https://bit.ly/2GoEukA

Köşe yazarları Sesli Makale:
https://bit.ly/2OdTurZ


???? Bizi Takip Edin!

tr.pinterest.com/internethabercom
facebook.com/internethaber
instagram.com/wwwinternethabercom
https://twitter.com/internethaber
Kategori
Sokağın Sesi
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar