Kardeşlerim'in sevilen oyuncularıyla ''Asdor'' ve ''Ömay'' çiftini konuştuk - Dizi Tv 734. Bölüm

12 İzlenme
Published
Bu hafta Dizi TV’de:

Kardeşlerim’ in sevilen çiftleriyle çok özel

Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olan Kardeşlerim’in sevilen çiftleri Dizi TV’ye özel röportaj verdi. Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Çağla Şimşek ve Yiğit Kolçak’la çok özel sohbet…

Kalp Yarası için heyecanlı bekleyiş

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının ortasında yüreklere dokunacak bir aşk öyküsünü konu alan Kalp Yarası için geri sayım devam ediyor. Çekimleri Antakya’da devam eden dizinin oyuncularıyla çok özel görüntüler ve başarılı kadrosuyla çok özel röportajlar Dizi TV’de.


Bir Zamanlar Çukurova’nın akıldan çıkmayan sahneleri

Üç sezondur Perşembe gecelerinin vazgeçilmez dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova geçtiğimiz hafta 100. Bölümüyle izleyiciyle buluştu. Bugüne kadar hafızamıza kazınan yüzlerce sahne arasından oyuncuların ve yapım ekibinin en çok etkilendikleri sahneleri sorduk, hepsini izleyiciler için bir araya getirdik.

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, sevilen atv dizilerinden magazin haberleri, dizi müzikleri, dizilerin perde arkası ve dizi oyuncularıyla çok özel röportajlar kısacası dizilerde ne varsa hepsi sadece Dizi TV'de! atv İç Yapımlar'ın hazırladığı DİZİ TV'de dizilerle ilgili bilmek istediği her şeyi bulmanız mümkün!

Abone olmak için; https://goo.gl/M2xewW
Kategori
Magazin
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Veb Saytların hazırlanması

pulsuz elanlar